جهت استفاده از خدمات آنلاین ماکس نت، با مراجعه به سایت maxnet.ir به روش زیر اقدام کنید:

 

1- جهت خرید یا تمدید سرویس اینترنتی خود در قسمت «خرید آنلاین» با انتخاب گزینه «تمدید یا خرید» شماره تلفن خود را وارد نمایید.

 

2- در صورتی که از مشترکین فعلی ماکس نت می باشید بعد از وارد کردن شماره تلفن در قسمت «بررسی شماره» درصورتیکه از همان شماره تلفن اشتراک به اینترنت متصل باشید، به صورت خودکار به صفحه موردنظر هدایت خواهید شد و درغیراینصورت باید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

توجه: در صورت نداشتن مشخصات کاربری با شماره تماس 4141 تماس گرفته و درخواست نام کاربری و رمز عبور نمایید.

 

3- اگر برای اولین بار است که خرید می کنید بعد از کلیک بر روی گزینه بررسی شماره تلفن به صورت خودکار وارد قسمت تعیین سرویس موردنظرتان خواهید شد، با انتخاب یکی از سرویس ها وارد صفحه بعدی شوید، در این قسمت شما قادر هستید طبق سلیقه خود زمان و یا ترافیک دلخواهتان را فقط با کشیدن فلش روی خط کش انتخاب کنید.

 

4- در صورتی که میخواهید به صفحه قبل و تغییر انتخاب سرویس برگردید، سمت راست در قسمت پایین صفحه روی گزینه «بازگشت به انتخاب نوع سرویس» کلیک کنید.

 

5- در صورت تایید مبلغ و انتخاب سرویس به مرحله بعد «ورود اطلاعات پروفایل» در قسمت سمت راست پایین صفحه کلیک کرده و مشخصات کامل خود را ثبت کنید.

 

6- بعد از تکمیل دقیق مشخصات روی گزینه «برو به نمایش فاکتور» کلیک کرده و بعد از تایید مشخصات از طرف سامانه ثبت احوال، می توانید یکی از درگاه های بانک ها را انتخاب کرده و مبلغ را پرداخت نمایید.

 

می توانید راهنمای تصویری مراحل را از این لینک دریافت نمایید.

Explore Maxnet

×